NOWE DMUCHAWY GRZEWCZE FIRMY STEGO !!!

NOWE DMUCHAWY GRZEWCZE FIRMY STEGO !!!

Dmuchawa grzewcza HVI 030

Dmuchawa HVI 030 jest rozwinięciem uznanej przez klientów serii dmuchaw HV (L) 030 i HV (L) 031 . Nowa dmuchawa HVI 030 łączy w sobie zalety tych dwóch serii oraz oferuje nowe funkcje które, czynią ten produkt jeszcze bardziej atrakcyjnym. Może być dostarczana z wentylatorem lub bez (do samodzielnego montażu przez użytkownika). Pomimo, że oferujemy wersję bez wentylatora to wentylator jest niezbędny do prawidłowej pracy.

Dmuchawy te są dostępne w mocach 500, 600 i 700W. Podstawowe napięcie zasilania to 230V AC. Inne moce czy napięcia zasilania są dostępne na zapytanie.

Gorący radiator jest chroniony przez obudowę z tworzywa sztucznego, co uniemożliwia bezpośredni kontakt. Zwiększa to poziom ogólnego bezpieczeństwa w obudowie lub szafie. Obniżona temperatura powierzchni umożliwia także możliwość bliższego montażu sąsiadujących elementów wyposażenia, co z kolei pozwala na oszczędność miejsca w obudowie. Obudowa wykonana jest z samogasnącego tworzywa zgodnie z UL94.

Termowentylator HVI 030 oferowany jest w dwóch wersjach montażowych - z nowym systemem montażu na szynę DIN z użyciem klamry skrętno-zatrzaskowej (twist & click) lub z montażem śrubowym. Dmuchawy są wyposażone w dwa, niezależne zabezpieczenia termiczne.


Więcej informacji: Zarządzanie ogrzewaniem

 

<< Powrót
wykonanie: : Netidea.pl
STRONA GŁÓWNA | Mapa strony | Użytkownicy online: 66