single.php
nowości

Nowości podczas targów ENERGETAB 2018

 

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznych targów ENERGETAB w dniach 11-13 września. Jak co roku będziemy dla Państwa dostępni w hali W przy stoisku nr 18.

Podczas wystawy przedstawimy Państwu między innymi metalowe szafy sterownicze w II klasy ochronności.

 

II KLASA OCHRONNOŚCI SZAF  STEROWNICZYCH

RSI – jest to wielkogabarytowa obudowa stojąca w II klasie ochronności. Uzyskana dzięki innowacyjnej technice nakładania specjalnego materiału izolującego na powierzchnie metalowe.
Wyprodukowana zgodnie z normą PN-EN 62208_2011 jako obudowa kombinowana spełniająca wymagania obudowy izolacyjnej. Metalowa obudowa pokryta dwustronnie materiałem izolacyjnym do zastosowań wewnętrznych oraz na zewnątrz.
W standardowej ofercie znajdują się 63 wymiary.

Korzyści płynące z eksploatacji rozdzielnic w II klasie izolacji dotychczas zarezerwowane były tylko dla obudów tworzywowych. Nieprzyjazny dla środowiska plastik, z którego takie obudowy były produkowane zniechęcał inwestorów do tego typu rozwiązań lub generował dla nich dodatkowe koszty związane z recyklingiem przy wymianie obudowy na nową. Radiolex wychodząc z inicjatywą stworzenia produktu, który będzie bezpieczną szafą sterowniczą z właściwościami II klasy ochronności stworzył atrakcyjną alternatywę.

Dodaj komentarz

X

Aby pobrać ten plik wymagane jest logowanie