single-info.php
nowości

Sektor transportowy

Wspieramy w działaniu

SEKTOR TRANSPORTOWY

Zobacz ofertę

Wspieramy w działaniu

SEKTOR
MORSKI

Zobacz ofertę

Sektor kolejowy odpowiada za transport osób i towarów zarówno na krótkich jak i dalekobieżnych trasach. Inwestycje superszybkich pociągów jest kluczowy dla rozwoju regionów oraz współpracy przy międzynarodowej wymianie handlowej.

Normy kolejowe nakładają na producentów urządzeń dodatkowe obowiązki, które muszą zostać spełnione przy projektowaniu produktu przeznaczonego do montażu w pojazdach lub przy magistralach kolejowych.

Radiolex w swojej ofercie posiada m. in. zewnętrzne i termoizolowane szafy sterownicze, pulpity operatorskie, systemy wentylacji oraz ogrzewania do rozdzielnic oraz systemów komunikacyjnych.

Proponujemy także zaawansowane rozwiązania dla sektora dróg szybkiego ruchu. Oferujemy specjalistyczne szafy do montażu przy drogach, które są kluczowe w zarządzaniu sygnalizacją świetlną, kontroli ruchu oraz w zbieraniu i przetwarzaniu danych telemetrycznych. Nasze produkty zaprojektowane są z myślą o wytrzymałości na warunki zewnętrzne oraz zapewnieniu niezawodności działania systemów zarządzania ruchem drogowym.

ZREALIZOWANE PROJEKTY

Radiolex z sukcesem dostarcza innowacyjne obudowy i rozdzielnice elektryczne, które odgrywają kluczową rolę w infrastrukturze miejskiej.
Tunel pod Martwą Wisłą (Gdańsk): Nasze rozwiązania zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo systemów elektrycznych w tym strategicznie ważnym obiekcie. Wdrożone przez nas obudowy elektryczne odgrywają kluczową rolę w infrastrukturze miejskiej, przyczyniając się do ciągłości i efektywności funkcjonowania tunelu.
System Sygnalizacji Świetlnej Tristar (Trójmiasto): Dla około 200 skrzyżowań, nasze obudowy sterujące są integralną częścią tego zaawansowanego systemu. Dzięki niemu zwiększa się płynność ruchu oraz bezpieczeństwo drogowe, co świadczy o naszym zaangażowaniu w poprawę jakości życia mieszkańców i użytkowników dróg.

Nasze realizacje

Produkty

X

Aby pobrać ten plik wymagane jest logowanie