single-info.php
nowości

Rozdzielnice elektryczne mobile

Wysokiej jakości

ROZDZIELNICE
ELEKTRYCZNE

Zobacz ofertę

Cechy naszych rozdzielnic

Bezpieczne w obsłudze

Komfortowe w użytkowaniu

Certyfikowane

Projektowane i realizowane w Radiolex

ZREALIZOWANE PROJEKTY

Posiadamy bogate doświadczenie w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych, przez wiele lat dostarczaliśmy i dostarczamy rozdzielnice dla dużych obiektów użyteczności publicznej, stacji transformatorowych, zakładów energetycznych i przemysłowych.

Zajmujemy się projektami kompleksowo. Pierwszym krokiem jest wykonanie projektu mechanicznego uwzgledniającego niezbędne otworowania pod wentylację lub aparaturę montowaną na obudowie. Następnie poprzez nieustanny kontakt z klientem podczas wyposażania w aparaturę elektryczną zapewniamy Państwu dogranie wszelkich szczegółów i spełnienie oczekiwań inwestora. Po realizacji jesteśmy gotowi przeprowadzić testy FAT w naszym zakładzie i przygotować urządzenia do transportu lądowego czy morskiego.

ONTARIO, CANADA

HUARAZ, PERU

GROESTEEN, LUKSEMBURG

Bezpieczeństwo obsługi

rozdzielnic elektrycznych

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie rozdzielnice elektryczne, które powstały na bazie wysokiej klasy komponentów.

Wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane podzespoły oraz części, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów.

Produkty poddawane są szczegółowej kontroli jakości, testom FAT oraz certyfikacji w instytutach badawczych.

MODULOR EPE

Wnętrzowy system rozdzielnic niskonapięciowych rozdziału energii typu EPE (Electric Power Equipment) przewidziany został do zasilania obiektów użyteczności publicznej i zakładów przemysłowych. System jest oparty na skręcanej konstrukcji ramowej, co umożliwia w łatwy sposób tworzenie zestawów szeregowych. System Modulor EPE charakteryzuje się wysoką elastycznością zarówno komponentów mechanicznych jak i elektrycznych.

Aparatura rozdzielcza może być zabudowana bezpośrednio na ramie nośnej, płytach montażowych lub euro szynach. Dostęp do aparatów jest możliwy poprzez drzwi, maskownice lub po zdjęciu osłon. Dzięki modułowej konstrukcji bardzo łatwo można wydzielić przedziały obudowy – kablowy, aparatowy, szynowy i obwodów wtórnych.

Obudowy mogą zostać wyposażone w cokoły, zamontowane na dole szaf – co zwiększa ich funkcjonalność. Ze względu na rozbudowaną ofertę elementów dodatkowych bardzo łatwo dobrać właściwą aplikację rozdzielnicy.

Rozdzielnice elektryczne

Rozdzielnice elektryczne produkowane są na bazie własnych metalowych obudów w wykonaniu do wewnątrz, na zewnątrz oraz do trudnych warunków środowiskowych jak na przykład statki, nabrzeża, rafinerie, zakłady chemiczne, przepompownie.

Ofertę uzupełniają autorskie systemy rozdziału energii, trafostacje, rozdzielnice do stref zagrożenia wybuchem, rozdzielnice niskiego oraz średniego napięcia.

Nasze rozdzielnice elektryczne posiadają różne napięcie robocze, dzięki czemu bez trudu można dopasować je do warunków eksploatacji. Są one wykorzystywane w branży mieszkaniowej, budowlanej, przemysłowej, energetycznej, a także wielu innych. Jakość zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, dzięki czemu mamy pewność, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Potrzebujesz doradztwa profesjonalistów? Skontaktuj się z naszą doświadczoną oraz wyspecjalizowaną obsługą, która udzieli niezbędnych informacji oraz odpowie na zadane pytania. Dzięki temu dobór odpowiedniego wariantu stanie się o wiele łatwiejszy. Oferowane rozdzielnice elektryczne posiadają wiele zalet, które opisano poniżej.

Zastosowanie

transport morski

Pulpity operatorskie do sterowania jednostkami morskimi

branża militarna

Certyfikowane rozdzielnice, wykonywane zgodnie z normami wojskowymi

transport kolejowy

Kontrola pracy maszyn, procesy nastawcze oraz kierowanie składami

branża chemiczna

Pulpity do sterowania procesami chemicznymi, kontrolowania ich oraz alarmowania w razie nieprawidłowości

branża spożywcza

Szczegółowa kontrola poszczególnych etapów produkcyjnych oraz funkcjonowania maszyn

branża produkcyjna

Sterowanie maszynami produkcyjnymi, kontrola procesów i monitorowanie oraz alarmowanie o błędach i nieprawidłowościach

X

Aby pobrać ten plik wymagane jest logowanie