taxonomy-product_cat.php
PRODUKTY

Rozdzielnice
elektryczne

PRODUKTY

przejdź

USŁUGI

przejdź

Zrealizowane projekty (Completed projects)

przejdź

Rozdzielnice elektryczne

Rozdzielnice elektryczne produkowane są na bazie własnych metalowych szaf sterowniczych w wykonaniu do wewnątrz, na zewnątrz oraz do trudnych warunków środowiskowych jak na przykład statki, nabrzeża, rafinerie, zakłady chemiczne, przepompownie.

Ofertę uzupełniają autorskie systemy rozdziału energii, trafostacje, rozdzielnice do stref zagrożenia wybuchem, rozdzielnice niskiego oraz średniego napięcia.

Nasze rozdzielnice elektryczne posiadają różne napięcie robocze, dzięki czemu bez trudu można dopasować je do warunków eksploatacji. Są one wykorzystywane w branży mieszkaniowej, budowlanej, przemysłowej, energetycznej, a także wielu innych. Jakość zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, dzięki czemu mamy pewność, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Potrzebujesz doradztwa profesjonalistów? Skontaktuj się z naszą doświadczoną oraz wyspecjalizowaną obsługą, która udzieli niezbędnych informacji oraz odpowie na zadane pytania. Dzięki temu dobór odpowiedniego wariantu stanie się o wiele łatwiejszy. Oferowane rozdzielnice elektryczne posiadają wiele zalet, które opisano poniżej.

Bezpieczeństwo obsługi rozdzielnic elektrycznych

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie rozdzielnice elektryczne, które powstały na bazie wysokiej klasy komponentów. Wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane podzespoły oraz części, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Przekłada się to na najwyższy poziom bezpieczeństwa eksploatacji. Nie trzeba obawiać się awarii, czy też kłopotliwych usterek. Innowacyjne systemy zabezpieczeń skutecznie chronią przed niepożądanymi, a jednocześnie niebezpiecznymi zjawiskami.

Rozdzielnice elektryczne – Komfort użytkowania

Prezentowane przez nas rozdzielnice elektryczne można z łatwością przystosować do indywidualnych potrzeb. Trzeba podkreślić, że komfort oraz swoboda obsługi znajduje się na najwyższym poziomie. Należy jednak pamiętać, że jest to zadanie dla tych, którzy posiadają niezbędne uprawnienia potwierdzające posiadaną wiedzę na temat omawianych instalacji.

Łatwy montaż rozdzielnic elektrycznych

Nasze rozdzielnice elektryczne są łatwe i szybkie w montażu, co stanowi niewątpliwą zaletę. Ponadto są one kompleksowo przygotowane do rozbudowy, a więc w przyszłości mogą zostać zmodernizowane, czy też rozbudowane. Z chęcią doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie, które będzie fachowo dopasowane do miejsca zastosowania.

Najwyższa jakość wykonania

Wytrzymałe rozdzielnice elektryczne są niezawodne, a zarazem niepodatne na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie bez znaczenia jest także ponadprzeciętna funkcjonalność. Rozdzielnica może zostać rozbudowana o praktyczne elementy dodatkowe, które również znajdują się w naszej ofercie. Zapewniamy różnorodny asortyment oraz atrakcyjne ceny i dogodne warunki zakupu. Zachęcamy również do zapoznania się ze świadczonymi przez nas usługami. Proponujemy m.in. wykonywanie projektów instalacji elektrycznych, ekspertyzy ATEX, czy też audyty energetyczne.

W dotychczasowych realizacjach znajdują się między innymi szafy sterownicze do: automatyki, sterowania ruchem ulicznym i kolejowym, systemów wentylacji, czy transformatorów.

X

Aby pobrać ten plik wymagane jest logowanie