taxonomy-product_cat.php
PRODUKTY

KLIMATYZATORY
DO SZAF STEROWNICZYCH

6

Szafy sterownicze – klimatyzacja:

Rozwój technologii pozwala na miniaturyzację podzespołów oraz zwiększenie mocy urządzeń instalowanych w szafach sterowniczych. To z kolei stwarza równie wielkie możliwości jak i zagrożenia. Przy dużej ilości komponentów oraz tych, które wydzielają dużo ciepła należy zadbać o zapewnienie odpowiedniego chłodzenia, stosując wentylację lub klimatyzację.

Dostępne w ofercie wewnętrzne i zewnętrzne urządzenia o szerokim zakresie mocy pomogą uniknąć przegrzania elektrycznych podzespołów i uniknąć ich uszkodzenia. W ramach naszej oferty, oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu.

W celu dobrania odpowiedniego modelu oraz mocy prosimy o wysłanie nam zapytania z odpowiedziami na poniższe pytania:

1. Gabaryty obudowy (szer. x wys. x gł.)
2. Materiał obudowy
3. Wymagana temperatura w szafie, wartość minimalna i maksymalna
4. Eksploatacja wewnętrzna / zewnętrzna
5. Napięcie
6. Temperatura otoczenia minimalna i maksymalna
7. Straty ciepła w Watach (nie chodzi o moc urządzeń) albo maksymalna zmierzona temperatura wewnątrz obudowy i na zewnątrz
8. Sposób montażu

Klimatyzatory do szaf sterowniczych

Kompaktowe podzespoły i moduły zasilające, umiejscowione często w zbiorczych szafach sterowniczych wytwarzają sporo ciepła, które musi zostać odprowadzone, aby elementy działały bez zarzutu. Zadanie to spełniają profesjonalne klimatyzatory do szaf sterowniczych, których kilka rodzajów można znaleźć w naszej ofercie.

Wśród dostępnych rozwiązań należy wyróżnić wewnętrzne i zewnętrzne urządzenia chłodzące. Szeroki zakres mocy pomaga zoptymalizować urządzenie do potrzeb zakładu, a profesjonalna obsługa służy pomocą podczas wszystkich etapów wyboru klimatyzatorów. Podstawową zaletą naszych urządzeń jest ich niezawodność.

X

Aby pobrać ten plik wymagane jest logowanie