taxonomy-product_cat.php
PRODUKTY

KLIMATYZATORY
DO SZAF STEROWNICZYCH

Szafy sterownicze – klimatyzacja:

Rozwój technologii pozwala na miniaturyzację podzespołów oraz zwiększenie mocy urządzeń instalowanych w szafach sterowniczych. To z kolei stwarza równie wielkie możliwości jak i zagrożenia. Przy dużej ilości komponentów oraz tych, które wydzielają dużo ciepła należy zadbać o zapewnienie odpowiedniego chłodzenia, stosując wentylację lub klimatyzację.

Dostępne w ofercie wewnętrzne i zewnętrzne urządzenia o szerokim zakresie mocy pomogą uniknąć przegrzania elektrycznych podzespołów i uniknąć ich uszkodzenia. W ramach naszej oferty, oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu.

W celu dobrania odpowiedniego modelu oraz mocy prosimy o wysłanie nam zapytania z odpowiedziami na poniższe pytania:

1. Gabaryty obudowy (szer. x wys. x gł.)
2. Materiał obudowy
3. Wymagana temperatura w szafie, wartość minimalna i maksymalna
4. Eksploatacja wewnętrzna / zewnętrzna
5. Napięcie
6. Temperatura otoczenia minimalna i maksymalna
7. Straty ciepła w Watach (nie chodzi o moc urządzeń) albo maksymalna zmierzona temperatura wewnątrz obudowy i na zewnątrz
8. Sposób montażu

Klimatyzatory do szaf sterowniczych

Kompaktowe podzespoły i moduły zasilające, umiejscowione często w zbiorczych szafach sterowniczych wytwarzają sporo ciepła, które musi zostać odprowadzone, aby elementy działały bez zarzutu. Zadanie to spełniają profesjonalne klimatyzatory do szaf sterowniczych lub klimatyzatory do rozdzielnic, których kilka rodzajów można znaleźć w naszej ofercie.

Wśród dostępnych rozwiązań należy wyróżnić wewnętrzne i zewnętrzne urządzenia chłodzące. Szeroki zakres mocy pomaga zoptymalizować urządzenie do potrzeb zakładu, a profesjonalna obsługa służy pomocą podczas wszystkich etapów wyboru klimatyzatorów. Podstawową zaletą naszych urządzeń jest ich niezawodność.

X

Aby pobrać ten plik wymagane jest logowanie