KONTAKT

ODDZIAŁ HANDLOWY I PRODUKCYJNY:

Radiolex oddział w Gdańsku
ul. Siennicka 25, 80-958 Gdańsk
godziny otwarcia: 7:00 - 16:00

tel.: +48 58 305 65 00; +48 58 682 20 34
e-mail: radiolex@radiolex.pl

ZW Radiolex Sp. z o. o., ul. Przemysłowa 8, 83-000 Pruszcz Gdański, Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy KRS, Nr wpisu KRS 0000188099, NIP: 593-010-56-93, REGON: 008047053, Kapitał zakładowy: 180 000 zł.

 

DZIAŁ HANDLOWY (WYCENY I POMOC TECHNICZNA):

tel.: 58 305 65 00

Daniel Michalczyk
tel: +48 728 837 348
e-mail: daniel@radiolex.pl

Małgorzata Pałkowska
tel: +48 604 780 185
e-mail: gosia@radiolex.pl

Tomasz Malek
tel: +48 604 429 408
e-mail: tomasz@radiolex.pl

 

DZIAŁ LOGISTYKI I REALIZACJI:

tel.: 58 305 57 26

e-mail: logistyka@radiolex.pl

Marcin Borodzicz
Logistyka
tel: +48 728 922 191
e-mail: marcin.borodzicz@radiolex.pl

Artur Chorzelewski 
Produkcja
tel: +48 608 301 602
e-mail: artur.chorzelewski@radiolex.pl

DZIAŁ ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH:

tel.: 58 765 98 31

Mariusz Labuda
Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych
tel: +48 660 700 685
e-mail: mariusz.labuda@radiolex.pl

Grzegorz Ambroziak
Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych
tel: +48 606 415 119
e-mail: grzegorz.ambroziak@radiolex.pl

Maciej Toczko
Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych
tel: +48 728 922 194
e-mail: maciej.toczko@radiolex.pl

 

DZIAŁ EKSPORTU:

tel.: 58 765 98 32

Magdalena Jeruzal
Eksport
tel: +48 604 470 845
e-mail: magda@radiolex.pl

 

DZIAŁ ZAOPATRZENIA:

tel.: 58 765 98 39

Edyta Malek
Zaopatrzenie
tel: +48 696 540 876
e-mail: edyta@radiolex.pl

 


wykonanie: : Netidea.pl
STRONA GŁÓWNA | Mapa strony | Użytkownicy online: 41